KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Bireysel Beslenme danışmanlığı kişiye, kurumsal beslenme danışmanlığı ise şirketin ve çalışanlarının geleceğine yatırımdır. Yoğun çalışma saatleri doğrultusunda çalışanların kendilerine ve sağlıklarına gösterdikleri önem azalmaktadır. Bu durum kısa dönemde iş performansını olumsuz etkilerken, uzun vadede şirketin maddi ve kurumsal anlamda kayıplar yaşamasına neden olmaktadır. Kurumların başarısı ve verimi çalışanlarının performansının artmasıyla mümkün olacaktır. Amacımız sağlıklı yaşama önem veren kurumlara, uygun çözüm önerileri sağlayan hizmetler vererek iş performansı ve verimini arttırmaktır.

 Kurumsal Beslenme Danışmanlığında Verilen Hizmetler

  • Kurumsal Beslenme Eğitimi

Kurum personelinin beslenme bilgi seviyesini arttırmak için yapılan eğitim hizmetlerinin tümüdür. Başarıya giden sağlıklı beslenme önerileri ve eğitim hizmetleriyle bireylerin ömür boyu daha kaliteli beslenmesi sağlanır ve özel durumlara uygun beslenme eğitimi verilir.

  • Tüm Çalışanlara Bireysel Danışmanlık ve Diyet

Hizmet kapsamında; sağlıklı ve dengeli beslenme, kilo kontrolü, hastalık risklerini azaltma, en önemlisi de sağlıklı yaşam bilincini çalışanlara kazandırmak amaçlanmaktadır.

  • Kurum içi Menü Planlama

 Kurumsal Beslenme Danışmanlığının Kuruma ve Çalışana Kazandırdıkları

  • Sağlıksız beslenme alışkanlıklarının değerlendirilmesi ve beslenmeye bağlı oluşabilecek hastalık risklerinin belirlenmesi sağlanıp, önlem alınır

  • Çalışanların ve yöneticilerin sağlıklı alışkanlıklar kazanmasına yardımcı olur

  • Kurumsal beslenme danışmanlığı çatısı altında sürdürülen bireysel beslenme danışmanlığı ile çalışanlarının sağlıklarının korunması ve geliştirilmesi mümkün olur

  • Kurumun çalışanlarına gösterdiği özen ile iş potansiyeli ve kurumun prestiji yükselir